Väikelaen mugavalt, kiiresti ja odavalt

laenuvaatlus väikelaen

Tere väikelaenu otsija! Aitab lootusetult Googles ringi tuhnimisest, sest me tegime tuhnimise osa sinu eest ära. Leia väikelaen mugavalt, kiiresti ja odavalt. Väikelaen loob sulle võimaluse täita oma unistused, sest sina otsustad, milleks raha kasutada. Väikelaen sobib hästi ootamatuteks rahalisteks väljaminekuteks, mida ei osanud ette näha. Väikelaen sobib ka auto remondiks, maailmas reisimiseks, ravikuludeks või õppelaenu kiiremaks tagastamiseks. Valik on sinu. Väikelaen on rahaline tööriist ja sina oled boss. 

Väikelaen

tasuta list

Laen.ee

Laenusumma: 50-1000€
Periood: 15 päeva – 24 kuud
Aastane intressimäär näide: 60,2%
Koduleht: www.laen.ee

Esita tasuta taotlus

või külasta kodulehte


laenuvaaltus väikelaen

LaenuVaatlus väikelaen akadeemia

Mis on väikelaen?

Väikelaen on laenutoode, mida äriühingud, pangad ja laenufirmad pakuvad eraisikutele sissetuleku, käenduse või pangas oleva hoiuse tagatisel. Olenevalt pakkujast erinevad kasutusotstarbe kriteeriumid aga enamustel juhtudel ei ole väikelaen kasutusotstarbe piiratud. Kliendil on vabadus kasutada raha milleks iganes.

Kui suured on laenusummad?

Olenevalt laenufirmast, pangast või äriühingust on laenusummad tavaliselt 500 -10 000€ suured.

Kui pikk on tagasimakseperiood?

Tagasimakseperiood on tavaliselt 6 kuud kuni 60 kuud. Olenevalt laenufirmast, pangast või äriühingust võib periood olla ka lühem ja pikkem.

Kuidas käib väikelaenu taotlemine?

Väikelaen on uuenduslik laenutoode ja selle taotlemine on lihtne. Vali laenupakkuja, külasta laenupakkuja kodulehte, vali summa, vali periood ja estita laenutaotlus Internetis. Vaata ka ParimIntress.ee väikelaen lehte.

Kui kiiresti saan ma vastuse oma taotlusele?

Klient saab väikelaen taotluse vastuse 2015. aastal kindlasti 7 päeva jooksul. Olenevalt pakkujast võib saada vastuse minutitega või 2-4 tunni jooksul. Taotluse vastus pikkus on erinev olenevalt pangast, laenufirmast või äriühingust.

Millal on väikelaen õige lahendus?

Kui vajad ostudeks lisaraha või pead katma ootamatutest kulutustest tulnud rahalist auku on mugav ja kiire rahaprobleemi lahendus väikelaen.  Laenutoode on mõeldud kõikide kulutuste katmiseks ja selle kasutusotstarve pole piiratud, seega saad seda kasutada paljudeks erinevateks otstarbeteks.

Aastal 2015. on vormistamine lihtne ning selleks pole enam vaja pöörduda panka, laenukontoritesse või kohaliku omavalitsuse  juurde. Taotlust on võimalik esitada Internetis.

Kas sina teadsid, et väikelaen on reaalne võimalus:

  • Remontida oma kodu, sest ei tule tasuda kallist riigilõivu ning notaritasu ega seada tagatiseks oma kodu.
  • Osta kaupa mida meil ei müüda välismaa online poodidest, kus puudub järelmaksuvõimalus.
  • Panna algus oma ärile tehes vajalike väiksemaid investeeringuid, mis oleks muidu raha puuduse tõttu tegemata jäänud. Võimalik on osta seadmeid, tasuta üüri või palgata töötajaid.
  • soetada auto, mootoratas, jalgratas võu skuuter. Valik on sinu.

Väikelaen kokkuvõte

  • laenusumma on tavaliselt kuni 10 000€
  • Vastus taotlusele kohe või 7 päeva jooksul
  • Ennetähtaegse tagastamise võimalus

Mõtle oma laenuotsus alati läbi ja vajadusel pea nõu pea nõu asjatundjaga.