Smsraha

Smsraha.ee pakub erinevaid laenuvõimalusi: kiirlaen, tarbimislaen, autolaen ning kinnisvaralaen. Laenusumma ning periood, mille jooksul tuleb raha tagasi maksta, sõltub valitavast laenust. Uuele kliendile on eripakkumine: kuni 1000€, kuni 12 kuud!

Summa: 100-1000€
Periood: 15 päeva – 24 kuud
Esimene laen kuni 1000€ tasuta: Jah
Intressimäära näide: 56,15%
Koduleht: www.smsraha.ee

Esita tasuta taotlus

või külasta kodulehte

Laenusumma ja tähtaeg

Kiirlaenu minimaalne laenusumma on 50€ ja maksimaalne 1000€. Laenuperiood on 5 päevast 24 kuuni. Nii laenusumma kui tähtaeg on samad nii uutele klientidele kui ka püsiklientidele. Tarbimislaen on 500€ kuni 5000€, laenuperiood 6 kuud kuni 5 aastat. Auto tagatisel antava laenu minimaalne summa on 500€ ja maksimaalne 50 000€, ning laenuperiood 1 kuust kuni 60 kuuni. Kinnisvara tagatisel antav laen on kuni 100 000 eurot, laenuperioodiga kuni 15 aastat.

Laenu taotlemine

Kogu laenu taotlemise protsess on väga lihtne. Selleks on vaja registreeruda kodulehel ja esitada laenutaotlus. Pärast seda võtab klienditeenindaja ühendust ja selgitab kuidas laenuleping allkirjastada. Pärast allkirjastamist laekub raha kontole tunni aja jooksul! Registreerimise ja laenutaotluse esitamise protsess ei võta rohkem kui 10 minutit.

Kokkuvõte

Smsraha.ee kaudu laenu taotlemine on lihtne ning kiire. Nelja erineva laenuvariandi hulgast leiab kindlasti endale sobiva. Laenu tagastamiseks on viis lihtsat võimalust: kodulehe kaudu, internetipanga kaudu, pangakontoris, Eesti Postis postipanga kaudu või Smsraha.ee kontoris Smsraha.ee pakub ka boonust: kui sinu kutse peale registreerub portaalis viis sõpra, saad oma pangakontole 100 eurot.