MoneyZen

Tegu on lihtsa ja usaldusväärse finantsportaaliga, mis on mõeldud neile inimestele, kes soovivad oma rahaasju korraldada turvaliselt ja kiirelt. MoneyZeni missiooniks on pakkuda mõistlikel tingimustel inimeselt inimesele veebipõhiseid lihtsaid laenutehinguid ja mugavaid investeerimisvõimalusi.

Laenusumma: 100-900€
Periood: 15 päeva – 720 päeva
Esimene laen kuni 1000€ tasuta: Ei
Aastane intressimäär näide:56,15%
Koduleht: www.moneyzen.eu

Esita tasuta taotlus

või külasta kodulehte

Laenusumma ja tähtaeg

Klientidel on võimalus valida endale sobilik laenusumma 500 – 3000 euro piires Laenuperiood ulatub aga poolest aastast kuni viie aastani.

Laenu taotlemine

Laenutaotlus koosneb kolmest lihtsast sammust. Esiteks tuleb valida endale sobilik laenusumma ja –periood, seejärel täita andmeküsimustik ja viimase sammuna laadida portaali skaneeritud failina pildiga isikut tõendav dokument ja viimase kuue kuu pangaväljavõte, mis on panga poolt digiallkirjastatud.

Vastavalt esitatud andmetele määratakse taotlejale krediidiskoor, mis hindab taotleja võimet endale võetud kohustusi täita ning mille alusel kogutakse investoritelt personaalsed laenupakkumised. Tehtud laenupakkumisega nõustumiseks on aega kuni 3 päeva.

Kokkuvõte

MoneyZen kasutamine on lihtne, sest laenuprotsessis ei jää midagi arusaamatuks ning laenunõustajad on valmis taotlejat juhendama ja kõigile ta küsimustele vastama. See on ka kiire, paindlik, mugav ja usaldusväärne valik neile, kes soovivad võtta laenu, et investeerida oma ettevõttesse, refinantseerida teisi laene, maksta reisi- või raviarveid või ka selleks, et katta ükskõik milliseid muid ettetulevaid kulusid.

Esita tasuta taotlus

või külasta kodulehte