Laenud kontole täna või hiljem

laenud

 Eestis kui modernses riigis on laenud muutunud nii enesemõistetavaks, et neid on võimalik saada pärast laenutaotluse esitamist kasvõi täna. Mõndadel juhtudel võib siiski minna kauem. Sellistel juhtudel on laenud suuremad ja maksegraafikud pikemad. Pole tähtis kui kauaks sa laenu tahad või kui suur on soovitav summa. Laenuvaatlus teeb kogu laenuturule ülevaate, sest miks mitte.

Kui palju raha sa tahad?

Tahan laenata kuni 1000€ Tahan laenata kuni 10 000€

laenud

LaenuVaatlus laenud akateemia

Sarnaselt mis tahes muud liiki krediidiga sõltub sulle väljatatav laenusumma paljudest kriteeriumitest. Kriteeriumite hulka võivad kuuluda, kuid ei ole piiratud:

Sissetulek

Kui palju sa teenid mängib põhilist rolli selles kui suur on sinu laenamis võimekus. Kahjuks enamus laenuandjaid ei ütle välja milline on miinimum sissetulek, et laenu saada.

Sinu varade väärtus

Kui sul on õnnestunud osta omale kodu või omad muud kinnisvara, maad ja sõidukeid saad sa kasutada oma vara laenu tagatiseks. Tagatisega kaetud laenud on laenuandja jaoks väiksema riskiga ja tähendavad üldiselt suuremat laenusummat ja paremaid tingimusi.

Tööstaaž

Stabiilne ja pikaajaline töösuhe näitab potentsiaalsele laenuandjale, et sinu puhul on suurem tõenäous, et sa suudad laenu maksta tagasi lubatud tähtpäevaks. Ülidselt tähendab pikk ja stabiilne töösuhe paremaid tingimusi laenu saamiseks.

Kulud

Kui sul on juba laenud mõne teise panga juures või on sul krediitkaardi võlg, üürikorter, autoliising ei ole see laenuandja silmis täiuslik olukord. Rohkem kohustusi tähendab kõrgemat riski.