Credit.ee

Credit.ee nimetab end soodsaimaks kiirlaenupakkujaks Eestis. Nende eesmärk on veelgi rohkem areneda, ning luua lõpuks automatiseeritud pank, mis teenindab kliente terve ööpäeva jooksul.

Summa: 50-2000€
Periood: 15 päeva – 24 kuud
Uue ja püsikliendi soodus: Jah
Intressimäära näide: 47,88%
Koduleht: www.credit.ee

Esita tasuta taotlus

või külasta kodulehte

Laenusumma ja tähtaeg

Võimalik laenusumma nii esmakordsele kliendile kui ka püsikliendile on vahemikus 50€ kuni 2000€, laenuperioodiga 15 päeva kuni 720 päeva. Püsiklientidele on suunatud ka mitmed allahindlused, nii et tagasimakstav summa on väiksem, kui see muidu peaks olema. Esimene kiirlaen kuni 500€ ja 30päevaks on intressivaba ehk 0% intressiga.

Laenu taotlemine

Seejärel peab täitma ankeedi ja märkima sellele tõesed andmed oma praeguse rahalise olukorra kohta. Credit.ee asjatundjad vaatavad ankeedi läbi ja langetavad otsuse. Võimalik, et enne otsustamist võetakse mingite küsimuste täpsustamiseks ühendust. Uus klient peab läbima ka esmase identifitseerimise Credit.ee kontoris või ühes Eesti Posti esindustest. Swedbank, SEB Pank, Nordea Pank ja Krediidipank klientidele kantakse raha üle 10-15 minuti jooksul, teise panga klientide ülekanne võib võtta 1-2 tööpäeva.

Kokkuvõte

Credit.ee on laenuvõimalusi pakkunud alates 2010.aastast. Registreeruda ja laenutaotlust esitada on võimalik kellaajast olenemata. Laenu taotlemiseks on vajalik elada Eestis ning olla vanuses 18-65 aastat.